THE BEST OF BRIAN TRACY seminaras perkeliamas!


NAUJA SEMINARO DATA 

2019 M. VASARIO 27 D.

Labai apgailestaujame, kad teko perkelti seminarą The Best of Brian Tracy į kitų metų vasarį!

Nors po netikėtos kojos traumos, Brian turėjo kelias operacijas, jau nuo rugsėjo jis planavo intensyvią seminarų dienotvarkę Milane, Londone, Sofijoje, Vilniuje ir kituose miestuose. Ir nors pats jaučiasi gerai, šiuo metu situacija tokia, kad būtinas intensyvus kojos infekcijos gydymas. Pats Brian savo laiške sako: „If I do not have this operation, I could lose my leg at the hip and be in a wheelchair for life.“ Brian Video komentaras apie jo sveitakatą čia…

Taip pat labai apgailestaujame, kad jūs negalėsite dalyvauti seminare vasario mėnesį. Iš savo pusės, padarysime viską, kad kuo sklandžiau galėtumėte grąžinti bilietą ir atgauti mokėjimą už jį. Jums tereikia užpildyti žemiau esančią formą, kad jūsų bilietas būtų anuliuotas, o mokėjimas, jei registracija buvo apmokėta, grąžintas kartu su kreditine sąskaita per ne daugiau nei 10 d.d.

Jei turite papildomų klausimų, būtinai susisiekite su mumis info@confinn.eu arba tiesiogiai su vienu iš pardavimų vadybininkų: Edgaras, mob. 8 615 18388, Justina, mob. 8 615 58210 arba Jolita, mob. 8 615 18868.

Fill out my online form.