THE BEST OF BRIAN TRACY


IN HIGH PERFORMANCE, LEADERSHIP AND SALES UPDATED FOR XXI CENTURY

Brian Tracy skelbia šiuos metus paskutiniais savo tarptautinių pasirodymų metais. Šiam išskirtiniam 2018 m. turui jis paruošė visų laikų geriausią programą THE BEST OF BRIAN TRACY, kurioje dalysis efektyviausiomis kada nors atrastomis idėjomis asmeninio efektyvumo, pardavimų ir verslo augimui.

NAUJA SEMINARO DATA!

2019 M. VASARIO 27 D. | VILNIUS

RENGINYS PERKELIAMAS IŠ SPALIO 2 D. Į VASARIO 27 D.!

2018.09.24 | Brian Tracy patyrė kojos traumą, dėl to turėjo net kelias kojos ir nugaros operacijas. Nors pats Brian jaučiasi gerai, šiuo metu situacija tokia, kad būtinas intensyvus kojos infekcijos gydymas ir tą daro, kaip Brian sakė, geriausi JAV gydytojai. Nežiūrint to Brian negali šiuo metu keliauti, tad turas po Europos miestus atidedamas vasario mėnesiui. Pats Brian savo laiške sako: „If I do not have this operation, I could lose my leg at the hip and be in a wheelchair for life.“ Žiūrėkite Brian komentarą žemiau…

Jūsų registracija ir bilietas lieka galioti vasario seminarui! 

Jei nuspręstumėte nedalyvauti seminare vasario mėnesį, užpildykite formą čia >>>

Jei turite papildomų klausimų, būtinai susisiekite su mumis info@confinn.eu arba tiesiogiai su vienu iš pardavimų vadybininkų:

Edgaras, mob. 8 615 18388, Justina, mob. 8 615 58210 arba Jolita, mob. 8 615 18868.


Šiam išskirtiniam dienos seminarui, aš išrinkau geriausias kada nors atrastas asmeninio efektyvumo, lyderystės, pardavimų ir komandinio darbo idėjas, peržiūrėjau jas įvertinant XXI a. aktualijas ir pasidalysiu su jumis tuo, kas išties leis jums būti vienu geriausių savo srityje, auginti pardavimus ir savo verslą.


Valandą prieš Brian Tracy seminarą, Lietuvos pardavimų ir lyderystės treneriai diskutuos apie legendinio guru idėjas, padariusias didžiausią įtaką mūsų pardavimų ir lyderystės pasauliui, o taip pat mintis, kurias įgyvendinti būtina kiekvienam, siekiančiam asmeninio ar komandinio efektyvumo ir didesnių pardavimų.

Visiškai nesvarbu kokia buvo tavo praeitis. Vienintelis svarbus dalykas yra tai, kokios ateities link tu eini.

Brian Tracy

IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA SU NUOLAIDA


iki 2018.09.21

tik 139 EUR

+ 21% PVM

[ pilna registracijos kaina 190 EUR + 21% PVM ]

KETINATE REGISTRUOTI VISĄ KOMANDĄ? Susisiekite su mumis +370 615 18868 aptarti ypatingas sąlygas grupėms

APIE BRIAN TRACY

„Gyvenime išmokau daug pamokų, tačiau svarbiausia, ko gero, yra ši: negali numušti taikinio, jeigu jo nematai, negali tikėtis sėkmės, jei nežinai, kas tai yra. 

Gimiau Kanadoje 1944 metais. Mano tėvai buvo puikūs žmonės, tačiau jiems visuomet stigo pinigų. Atsimenu, kaip jie vis kartodavo: „Mes negalime sau to leisti…“ Paauglystėje atkreipiau dėmesį, kad daugelis kitų šeimų verčiasi kur kas sėkmingiau. Žmonės turėjo gražesnius namus, gražiau rengėsi ir apskritai gyveno taip, kaip mano tėvai negalėjo net svajoti. Ir tada aš savęs paklausiau: „Kodėl vieniems žmonėms verslas sekasi labiau nei kitiems? Kodėl vieni klesti, o kiti nuolat patiria nesėkmes? Kodėl vieni žmonės būna laimingesni nei kiti?“

Ieškodamas atsakymų studijavau psichologiją, filosofiją, religiją, gilinausi į metafiziką, lyderystės, pardavimų, asmeninio efektyvumo bei motyvacijos sritis. Ir padariau tokią išvadą: nėra blogų aplinkybių nei blogo likimo – kas ir kokie būsime rytoj, priklauso nuo šiandieninių mūsų sprendimų ir poelgių.“

 


Brian Tracy yra konsultavęs daugiau nei 1.000 žinomiausių kompanijų ir per 3 milijonus verslininkų. Jis yra 24 bestselerių autorius, įrašęs daugiau nei 300 audio ir video programų ir skaitęs pranešimus bei vedęs seminarus daugiau nei 60 šalių. 

IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA SU NUOLAIDA


iki 2018.09.21

tik 139 EUR

+ 21% PVM

[ pilna registracijos kaina 190 EUR + 21% PVM ]

KETINATE REGISTRUOTI VISĄ KOMANDĄ? Susisiekite su mumis +370 615 18868 aptarti ypatingas sąlygas grupėms

SEMINARO PROGRAMA


THE BEST OF BRIAN TRACY in High Performance, Leadership and Sales

ASMENINIS EFEKTYVUMAS


Tyrimai rodo, kad mūsų įpročiai nulemia beveik 95% to, ką mes darome ar sakome. Savo karjeros pradžioje, man nebuvo lengva suformuoti įpročius, kurie, žinojau, galėtų padėti man pasiekti to, ko troškau. Turėjau išmokti, kaip suformuoti sėkmę ir pasiekimus nulemiančius įpročius ir asmenines savybes. Kai tai padariau, mano karjera, pajamos, asmeninis pasitenkinimas ir net laimė šeimoje augo greičiau nei galėjau tikėtis.

Jei ir jūs turite tikslus, kuriuos norite pasiekti ar naujus įgūdžius, kuriuos norite išvystyti, yra keletas labai aiškių veiksmų, kuriuos pradėjus daryti nedelsiant, rezultatus pradėsite matyti vos per kelis mėnesius. Pasidalinsiu su jumis tuo, ką atradau sau, ir kas padėjo dar tūkstančiams žmonių visame pasaulyje.“

LYDERYSTĖ


Stipri lyderystė – yra tai, kas skiria sėkmingą verslą ar komandą nuo mažiau sėkmingų. Tai reiškia skirtumą tarp verslo ar komandos, kuri pasiekia užsibrėžtų tikslų ir lyderiauja rinkoje, nuo verslo ar komandos, kuri tiesiog išgyvena… Matote, aš praleidau daugiau nei 30 metų studijuodamas sėkmingiausius pasaulio lyderius. Jie pasižymi elgesiu, kurį, jei tik to nori, savyje gali išvystyti kiekvienas žmogus. Sugrupavau visa tai į aiškų planą ir jau kuris laikas dalinuosi su visais, siekiančiais tapti lyderiais, kurie sugebėtų save, komandą, verslą ir pasaulį vesti į apčiuopiamą progresą.

Kada gi, jei ne dabar, yra geriausias laikas jums tapti ryškiausiu lyderiu savo komandai?“

PARDAVIMŲ AUGIMAS


„Per daugiau nei 30 metų, vedžiau pardavimų mokymus beveik visoms Fortune 500 sąrašo įmonėms, kitoms sėkmingoms įmonėms visame pasaulyje, parašiau eilę knygų ir dar daugiau straipsnių apie pardavimus ir supratau vieną svarbiausią dalyką: nesvarbu, koks aistringas pardavėjas esi, nesvarbu, kaip tu patinki pirkėjams ir kokius gerus santykius su jais užmezgi, jei negali užbaigti pardavimo (angl., close a sale), tavo pardavimų pastangos bus visiškai bevaisės. Savo karjeros pradžioje, man tai buvo vienas sudėtingiausių uždavinių, kaip ir daugeliui pardavėjų.

Ir vis tik, man pavyko suprasti, kaip geriausi pardavėjai potencialius klientus sugeba paversti pirkėjais, kur kas greičiau ir dažniau nei kiti. Dabar aš dalinuosi šiomis praktikoje patikrintomis technikomis su kitais. Pasidalinsiu ir su jumis…“

IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA SU NUOLAIDA


iki 2018.09.21

tik 139 EUR

+ 21% PVM

[ pilna registracijos kaina 190 EUR + 21% PVM ]

KETINATE REGISTRUOTI VISĄ KOMANDĄ? Susisiekite su mumis +370 615 18868 aptarti ypatingas sąlygas grupėms

Sėkmingi žmonės visuomet ieško būdų kaip padėti kitiems. Nesėkmingi žmonės visuomet klausia: „Kas man iš to?“

Brian Tracy